Huvudkontor

Horreds Möbel AB
Varbergsvägen 448
SE-519 30 Horred, SWEDEN
T. +46 320 184 00
fax: +46 320 184 01
info@horreds.se

Kundsupport
Sverige – Lena Söderlund. T. 0320-184 04.
E-post. lena@horreds.se
Sverige – Pernilla Bergenheim. T- 0320-184 26
E-post. pernilla@horreds.se
Export – Lotta Nyberg: T. 0320-184 02.
E-post. lotta@horreds.se

Ledning
VD och Marknadsföring – Per-Ola Johansson: T. +46 705 238 348.
E-post. per-ola@horreds.se

Ekonomi
Ekonomi – Eva-Lotta Göransson. T. 0320-184 14.
E-post. eva-lotta@horreds.se

Produktutveckling, Konstruktion & CAD
Produktchef – Markus Torstensson. T. 0727-065999.
E-post. markus@horreds.se
Produktutveckling – Pär Sjögren. T. 0703-88 64 60.
E-post. par@horreds.se
Produktutveckling – Emma Kandeby (OBS! mammaledig). T. 0320-184 20.
E-post. emma@horreds.se
CAD/Bordsbank – Thomas Tikkanen. T. 0320-184 19.
E-post. thomas@horreds.se

Produktion & Inköp
Produktionschef – Lars Johansson: T. 0320-184 12.
E-post. lars@horreds.se
Produktionstekniker – Joakim Thimfors. T. 0320-184 24.
E-post. jot@horreds.se
Inköpschef – Leif Berndtsson. T. 0320-184 11.
E-post. leif@horreds.se
Miljö & Kvalitet – Lars Johansson: T. 0320-184 12.
E-post. lars@horreds.se


Utställningar

Huvudkontor
Horreds Möbel AB
Varbergsvägen 448
519 30 Horred, SWEDEN
T. +46 320 184 00
Fax. +46 320 184 01
E-post. info@horreds.se

Showroom Stockholm
Horreds Möbel AB
Kungsholms Strand 133
112 33 Stockholm, SWEDEN
Jan Axlund T. +46 705 61 73 26. E-post. jan@horreds.se
Anders Thyllman T. +46 73 828 00 15 . E-post. anders@horreds.se

Showroom Göteborg
Studio L6
Lasarettsgatan 6
411 19 Göteborg, SWEDEN
Per Leffler T. +46 702 41 99 69. E-post. per@horreds.se

Showroom Norge
Berg Studio AS
Nobelsgt. 18
N-0268 Oslo, NORWAY
T. +47 23 13 30 70
Ernst Kröger E-post. ernst.kroger@bergstudio.no


Representanter Sverige

Per Leffler
Södra Sverige & Danmark, offentlig & hem
E-post. per@horreds.se
T. +46 702 41 99 69

Jan Axlund
Stockholm & norra Sverige, offentlig & hem
E-post. jan@horreds.se
T. +46 705 61 73 26

Anders Thyllman
Stockholm & norra Sverige, offentlig & hem
E-post. anders@horreds.se
T. +46 73 828 00 15 


Representanter Norden

Ernst Kröger
Norge offentlig & hem
E-post. ernst.kroger@bergstudio.no
T. +47 900 289 98

Per Leffler
Danmark
E-post. per@horreds.se
T. +46 702 41 99 69

Thomas Samuelsson
Finland
E-post. export@horreds.se
T. +46 709 26 96 17


Representanter Europa

Thomas Samuelsson
Europa
E-post. export@horreds.se
T. +46 709 26 96 17

Namn:

Epost:

Ämne:

Meddelande: