Headquarter ↓

Horreds Möbel AB

Varbergsvägen 448

SE-519 30 Horred, SWEDEN

T. +46 320 184 00

info@horreds.se

Customer Support

Sverige – Sandra Johansson. T. 0320-184 04.

E-post. sandra.johansson@horreds.se

Sverige – Pernilla Bergenheim. T- 0320-184 26.

E-post. pernilla@horreds.se

Export – Lotta Nyberg: T. 0320-184 02.

E-post. lotta@horreds.se

Management

VD och Marknadsföring – Per-Ola Johansson: T. +46 705 238 348.

E-post. per-ola@horreds.se

Economy

Ekonomi – Eva-Lotta Göransson. T. 0320-184 14.

E-post. eva-lotta@horreds.se

Product Developtment, Construction & CAD

Produktchef – Markus Torstensson. T. 0727-065999.

E-post. markus@horreds.se

Produktutveckling – Pär Sjögren. T. 0703-88 64 60.

E-post. par@horreds.se

CAD/Bordsbank – Thomas Tikkanen. T. 0320-184 19.

E-post. thomas@horreds.se

Production

Produktionschef – Lars Johansson: T. 0320-184 12.

E-post. lars@horreds.se

Produktionstekniker – Joakim Thimfors. T. 0320-184 24.

E-post. jot@horreds.se

Miljö & Kvalitet – Lars Johansson: T. 0320-184 12.

E-post. lars@horreds.se


Showroom →

Representatives Sweden →

Representatives Scandinavia →

Representatives Europe →

Namn:

Epost:

Ämne:

Meddelande: